שאלות נפוצות

לא מצאתם כאן תשובה ? פנו אלינו בדף : צור קשר


1. מה החומר ממנו עשויים התכשיטים ?

התכשיטים מצופים בכסף 925 או מצופים זהב, והאבנים המשובצות הן זירקונים.


2. איך יכול להיות שנר שנמכר ב 62.90 ש"ח - 94.90 ש"ח מכיל בתוכו תכשיט מצופה כסף או זהב ?

התכשיט והנר באיכות מעולה ואנו מתחייבים על כך. שנית, איכות התכשיטים שלנו הם בדיוק באותה האיכות של תכשיטים מאותו הסוג הנמכרים כיום במחירים לא סבירים בכל דוכן תכשיטים ממותג בקניונים בארץ.

אנו מייצרים נרות באיכות ללא פשרות וללא רעלים ורצינו שיהיו שונים מהנרות הנמכרים כיום, וגם רצינו להוסיף טוויסט מיוחד ושונה לנרות (שזה בעצם התכשיט) אך יחד עם זאת בתמחור שיהיה מתאים לכל כיס כדי לאפשר לכולם להינות מהחוויה המיוחדת הזו !

חשוב לנו להדגיש - אנחנו חברה בתחילת דרכה, הייצור שלנו הוא עצמי ואיכותי ! כרגע אנו במחירי הכירות לצרכן לגבי הנרות הטבעיים שלנו ולגבי נרות התכשיט שלנו. לכן המחירים שלנו לא משקפים את איכות חומר הגלם המושקע והתכשיטים שלנו.

אך מה שחשוב יותר - הרווח כולו של הלקוחות שלנו שיכולים לממש את מבצעי ההיכרות האלה :) 

3. האם אני יכול/ה לבחור את מידת הטבעת שאני מקבל/ת בתוך הנר ?

אנו שמים בנרות טבעות במידות נפוצות - בין מידה 6-8 אבל בהחלט ישנה אפשרות שתקבל/י טבעת שהיא קטנה או גדולה ממידות אלה . אין לנו אפשרות לשנות/ להחליף את מידת הטבעת שקיבלת. אם הטבעת אינה במידתך את/ה יכול/ה לתת אותה לאחד מבני משפחתך או לנסות להחליף אותה עם לקוח/ה אחר/ת בדף הפייסבוק שלנו, באמצעות פרסום פוסט החלפה :)


4. האם הטבעת תגרום להופעת כתמים ירוקים על אצבעות ידי ?

הטבעות של AMMAROS מצופות בכסף 925 או מצופות זהב . הטבעות באיכות טובה מאוד. אנו ממליצים ללקוחותינו לא לשטוף ידיים או להתקלח עם הטבעות או להיכנס לבריכה או לים כדי שיוכלו להנות מהטבעת לאורך זמן. ישנם מקרים בהם אנשים רגישים לחומרים מסוימים ואז יכולה להופיע תופעה של כתם ירוק על האצבע באזור הטבעת, דעו שאצל אחרים לא יהיו תופעות כאלה. בד"כ מדובר בתגובה כימית של הגוף לחומרים מסוימים וזה מאוד אינדיווידואלי. יש פתרון פשוט לנושא: פשוט נסו למרוח בעדינות לק ציפורניים שקוף על פני הטבעת. בד"כ הבעיה לא תחזור על עצמה.

 

5. האם באמת יש תכשיט בכל נר ?

בוודאי !!! אנחנו חברה רצינית שרוצה ומתעתדת ללוות אתכם לאורך זמן. אנחנו לא משקיעים בפרסומות אלא מוכרים ישירות לצרכן באמצעות האינטרנט וכך יכולים להשקיע בקניית תכשיטי הפתעה איכותיים לכל נר. בדרך זו אנחנו גם יכולים להרשות לעצמו לפנק אתכם מדי פעם בתכשיטים יקרים יותר - במבצעים שיתפרסמו בקרוב, שווה לחכות ;) 

 

6. מדוע בנר שקיבלתי ישנן בועות/ מהמורות וטקסטורה לא חלקה ?

הנרות שלנו מיוצרים בעבודת יד בצורה מושקעת ומוקפדת ביותר. בזמן מזיגת השעווה, לעיתים נוצרות בועיות קטנות/ טקסטורה לא חלקה, שאינן מפריעות כלל לבעירה התקינה של הנר. אנו עושים את מיטב המאמצים כדי לייצר לכם נרות איכותיים ללא פשרות.


7. האם ניתן לבחור צבע וריח בנפרד במקום רק ריח ?

לא ניתן לבחור צבע וריח בנפרד. ניתן לבחור ריח מהמגוון שלנו והצבע נבחר לפי שיקולינו.

אם תרצו, ניתן לבצע הזמנה בהתאמה אישית, החל מ- 50 נרות ומעלה לאירועים או מועדים מיוחדים. על מנת לבצע הזמנה בהתאמה אישית, אנא שלחו לנו באימייל הודעה עם הריח, הצבע ( מהמגוון הקיים שלנו) וכיתוב המדבקה עפ"י רצונכם, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעת מחיר.